O FIRMIE

O firmie

Od 2015 roku zmieniamy sektor budowlany. TENSIT to wyszkolona kadra z wieloletnim doświadczeniem, która na swoim koncie ma wiele rozbudowanych inwestycji budowlanych na terenie całego kraju.

Jesteśmy generalnym wykonawcą usług budowlanych. Wyróżnia nas najwyższej jakości obsługa każdego etapu inwestycji – od wstępnych planów, przez budowę, na ostatnich szlifach kończąc. W tym wszystkim dbamy również o doskonałą organizację pracy z uzyskaniem koniecznych uzgodnień i pozwoleń niezbędnych przy kompleksowej realizacji kontraktów. Dzięki temu masz pewność, że Twój projekt zostanie zrealizowany w uzgodnionym wcześniej terminie.

Świadczymy usługi budowlane dla developerów, instytucji publicznych oraz inwestorów indywidualnych. Posiadamy oraz w dalszym ciągu rozwijamy swoje doświadczenie i wiedzę w sektorach takich jak:

Wykonawstwo konstrukcji żelbetowych i murowych,
Roboty specjalistyczne w budownictwie mostowym i inżynierskim,
Budowa obiektów kubaturowych,
Roboty remontowe obiektów mostowych, inżynierskich i kubaturowych.
tensit o nas

Dlaczego warto postawić na Tensit?

Bo traktujemy każdy projekt priorytetowo. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa analiza wszystkich okoliczności – rodzaju inwestycji, gruntu, technologii zabudowy oraz możliwości finansowych.

Bo jesteśmy gwarancją jakości. Dzięki zachowaniu wysokich standardów obsługi nazwa Tensit jest dziś równoznaczna z zadowoleniem klientów.

Bo jesteśmy wszechstronni. Ściśle współpracujemy z firmą AGRO-MAR, która świadczy usługi ogrodnicze, transportowe oraz sprzętem budowlanym.